O společnosti:

Naše firma DIATECH Praha, s.r.o. byla založena v roce 1990 na základě předchozí dlouhodobé spolupráci s německou firmou DIAPRINT. Cílem firmy bylo zpřístupnit polygrafickým podnikům špičkové produkty světových výrobců.

Společnost se především zaměřuje na oblast předtiskové přípravy, tj. na tiskové desky včetně doprovodné chemie, ofsetové gumy, tiskové barvy a chemii pro tisk.

Dalším důležitým odvětvím prodeje naší firmy je prodej polygrafických strojů a zařízení předních světových firem jako jsou Cron, Glunz & Jensen, Busch a Senátor.

Samozřejmostí je i nabídka záručních a pozáručních servisů, zaškolení obsluhy a organizace vzdělávacích kurzů pod vedením zkušených českých i zahraničních odborníků.

Pravidelně se účastníme významných veletrhů jak v České republice, tak i v zahraničí a účast na těchto akcích pro další zájemce z oboru zprostředkováváme přes naši cestovní kancelář DIASTAV, s.r.o.

 

Firma DIATECH PRAHA,spol s.r.o. získala autorizované dealerství těchto firem:

Lucky Group - tiskové desky

Eggen - Chemie pro tiskové desky

IMAF - je nejvýznamnější italská společnost produkující tiskovou chemii.

SCHNEIDER SENATOR - řezačky papíru: E-line 78 & 92, S-line 115H, 137H, 155H setřásací stroje, stohovače, stohovací zvedáky

BUSCH - Obraceče stohů, páskovačky, snášečka, dopravníky na odřezky, míchače barev

HUBER PRINTING CHEMICALS - čistící prostředky - pro ruční i automatické mytí vlhčící přípravky pro všechny typy ofsetových strojů další pomocné přípravky pro polygrafii

WEILBURGER - disperzní laky, UV laky Huber-Gruppe tiskové barvy, chemie

POLICROM SCREENS - laserové folie, čistící chemie, barevníkové folie

IMC - tiskové gumy Perfect Dot

Kapacita dopravních prostředků umožňuje garantovat bezplatný rozvoz objednaného zboží do 24 hodin v rámci hlavního města Prahy

Referenční tiskárny:

  • Svoboda press
  • Triangl
  • Spektro
  • PB tisk
  • Boom tisk
  • Fronte
  • Ing. Petr Kozel